Lekce jógy

— RANNÍ JÓGA —

Načerpáte spoustu energie na celý den. Naladíte svou mysl do pozitivního a uklidňujícího stavu. Hodina zdravého pohybu pro vaše tělo i mysl. Ranní jóga vyrovnává svalové dysbalance a vy se budete cítit svěží a plná optimismu. Pozdrav slunci a ostatní asány podporují v dynamickém pojetí ranní jógy protažení svalů a pomohou vám pročistit nervový systém.

– HATHA JÓGA –

Druh jógy, jejíž nejdůležitější součástí jsou ásany, fyzická cvičení, pránájáma, dechová cvičení určená k ovládání dechu a také meditace aneb zklidnění mysli. 

– TĚHOTENSKÁ JÓGA –

Jóga pro těhotné je jedním z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších skupinových cvičení těhotných žen. Procvičí celé tělo. Díky ní nastávající maminky protáhnou každý svůj sval, navodí klid v duši a radost z pohybu. Jóga pro těhotné je sestavena ze speciálních cviků, které pomáhají zvládat těhotenské potíže, jako je únava či nevolnosti. Toto cvičení je vhodné zejména pro přípravu na porod a posílení pánevního dna. Je maximálně bezpečné a zároveň velmi přínosné pro maminku i miminko.

Během těhotenské jógy se neprovádějí žádné cviky, které by obsahovaly prudké pohyby a v jejichž důsledku by mohlo dojít k závrati, bolesti nebo k tlaku v oblasti bříška. Naopak, těhotenská jóga sestává ze série pomalých cviků a pozic, které velmi příznivě ovlivňují zdraví celého těla těhotné ženy.

Funkční tréninky

— INDIVIDUÁLNÍ LEKCE —

 Uzpůsobuji schopnostem a aktuální fyzické zdatnosti klienta. Tréninky sestavím začátečníkům, profesionálním sportovcům i dětem. Probíhají formou individuálních přístupů, kde volím cviky podle požadavků a fyzické zdatnosti klienta.

– SKUPINOVÉ LEKCE-

Probíhají formou kruhových tréninků, při kterých je zapojené celé tělo. Během cvičení kontroluji správné provedení cviků a zapojení požadovaných svalů. Z těchto důvodů jsou lekce omezené. Maximální počet skupinové lekce je proto pět osob.


AHIMISA YOGA STUDIO, Karlov 1246, Velké Meziříčí, 594 01, +420 777 702 101
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!